תסרוקות כלה לשיער מתולתל

תסרוקת טובה מדגישה את היופי של השיער, אבל יותר מכל יש לה השפעה ניכרת על כל מראה הפנים היות והיא מהווה להם מסגרת. כל מי שיש לה תלתלים יודעת שיש להם אופי ורצונות משלהם, והם יכולים להיות בלתי צפויים לעיתים ברמה של טיינאייג׳ר מצוי.
הדבר הכי משמעותי מבחינתי כשאני מתקרבת לראש מתולתל, הוא לשמור על הקסם הזה ולמקסם את המרקם הקיים.

הכי חשוב בתלתלים: לשמור על האופי.

נקודת המוצא שלי בעיצוב תסרוקות כלה היא שימור האופי הטבעי של השיער. בשיער מתולתל, אני שואפת לשמר את התלתלים ולהקנות להם מראה נקי יותר, מבלי לאבד את תחושת הטבעיות, הקוטר המקורי, והאופי שלהם.
ובפועל? 
זה אומר שאין החלקות אגרסיביות ותלתול מחדש (טכניקה נפוצה מאוד שנובעת מחרדת שבונצים), ולעומת זאת יש הרבה התייחסות למרקם הספציפי של התלתלים, למשל האם השיער עבה או דק, יבש או רגיל, קוטר התלתלים, נפח וכו׳. הנתונים הטבעיים יקבעו את הרכב ״קוקטייל התלתלים״ של כל אחת, ואת סוג החיזוק שהם מקבלים.

תסרוקת כלה תלתלים

האם חייבים להשתמש בחומרי עיצוב לתלתלים?

לחומרי עיצוב לשיער יצא שם של ׳דבק׳, וכלות רבות חוששות מהם בגלל המראה המלאכותי שהם עלולים לייצר, ובגלל התחושה הלא נעימה לשיער, והחשש לבריאות השיער.
ומה אני אגיד? צודקות! אף אחד מהדברים זה לא להיט על הראש.

אבל נחשי מה, זה הכל עניין של גישה.
כמו באיפור, גם בשיער אני דוגלת בעדינות, הדרגתיות, חומרים סופר איכותיים, וטכניקות שמשלבות גישה הרמונית, כך שלמרות שיש שימוש בחומרי עיצוב, אפשר לגמרי לשמר את התחושה של שיער אנושי, של גמישות ושל תנועה, ולא להקפיא אותו. לכן אני מקפידה לעבוד רק עם חומרי עיצוב איכותיים ועדינים שגם מגינים על השיער, גם שומרים על יציבות העיצוב, וגם על גמישות, ברק בריא וקפיציות.

תסרוקת כלה שהיא גם נוחה וגם עמידה

תסרוקות לכלות מתולתלות

כמה פעמים שמעתי סיפורי אימה על כלות שממש קיבלו כאבי ראש מתסרוקות הדוקות וסיכות לוחצות. אני חושבת שזו טעות ענקית.
קודם כל, זה יום החתונה שלך, מה פתאום שתסבלי ככה?
ושנית, כי אחרי שנים של עיצובי שיער שעברו בהצטיינות את מבחני הלחות והריקודים, אני יודעת שאין שום צורך לא במתיחות חזקות ולא בשום ספריי קטלני, כדי שתסרוקת תחזיק לאורך כל החתונה, כי הסוד לעמידות נמצא בכלל במקום אחר: חוץ מיצירת מרקם חזק ובריא – בבניית עוגנים נסתרים בטכניקות מיוחדות – שעליהם מעצבים את השיער בצורה שאינה הדוקה בכלל, ועדיין מחזיקה מעמד נהדר.
כל הלוקים של ׳אסוף מרושל׳ שלי עשויים כך. והכי חשוב: זה נוח!!  לא מושך, לא כואב, לא לוחץ, אלא נעים וכיפי, כמו שלהיות כלה אמור להיות.

כמה מילים על בניית התסרוקות יחד איתך

בהתבוננות משותפת, אנחנו לוקחות בחשבון את תווי הפנים, קו השיער, האוזניים, הצוואר, מבנה הגוף וכמובן השמלה, ומחפשות קודם כל את הצורה המחמיאה והמאזנת ביותר: פזור או אסוף, גבוה או נמוך, סימטרי או על הצד… ואז, בתוך הצורה שקבענו, מתקדמות לקביעת הסגנון שלך: שובב או אלגנטי, שזירות, שילוב צמות או מראה נקי.
ביום האירוע שלך את שותפה לתהליך – אין הפתעות. אחרי שנסגרנו על כיוון, תראי כל שלב רלוונטי בבניית התסרוקת. את קו החזית המשפיע ביותר על מראה הפנים, אנחנו קובעות ביחד לקראת הסוף.

לייעוץ לגבי סוג השיער שלך ומה מתאים לך – אני מזמינה אותך לדבר איתי. נוכל להפגש פנים אל פנים בסטודיו, או בזום, לבחירתך.
בינתיים שיהיה הרבה מזל טוב וקולולו!!

לתיאום ייעוץ או כל שאלה – מלאי את הטופס ואחזור אלייך בהקדם!

לעמוד כלות ואירועים וגלרית עבודות לחצי כאן

כתיבת תגובה

תפריט נגישות