אודות

נעים להכיר!
אני נתי מור, מאפרת, מסרקת ומרצה. אני מגיעה מרקע של ציור ופיסול, בעיקר פורטרטים וגוף. התואר הראשון שלי היה באמנות והוראה (B.ed המדרשה לאמנות, 2000).

לעולם האיפור ועיצוב השיער נכנסתי אי שם בתחילת המאה 🙂 – שנת 2001 ליתר דיוק. אני אוהבת יופי ואסתטיקה, אוהבת ללמד ואוהבת אנשים.
לאורך השנים, פגשתי אלפי נשים מכל הגילאים והגוונים, אותן איפרתי, סירקתי והדרכתי. פיתחתי הדרכות מיוחדות לנשים, לנערות, ולאנשי מקצוע, מתוך גישה של הקשבה לקצב התלמידות, ותרגילים לפי השלבים המותאמים לכל אחת.

חידדתי את היכולת שלי להעביר את הידע לפרקטיקה, לפשט את השלבים שאולי נראים פשוטים כשאת מיומנת, אבל יכולים להיות מאוד מורכבים למי שזה חדש לה.

ראיתי אין ספור פעמים הצלחות, גם אצל מי שממש האמינה ש'אין לה את זה'. אני מאמינה שיש הרבה יופי, אצל כל אחת. שלפעמים היופי הזה מטושטש, דהוי קצת, או נח לרגע מאחורי עומס החיים והעייפות, אבל הוא ישמח מאוד לקפוץ החוצה לביקור. אני מאמינה שהקסם קורה דווקא בנגיעות הקטנות, בניואנסים העדינים.

אני מאמינה שעיצוב טוב של איפור ושיער פועל בהרמוניה עם הפנים, אינו מסתיר אותנו, אלא מבטא את הפוטנציאל הכי טוב של מי שאנחנו. ההרשאה שלנו לתת ביטוי ליופי שלנו, היא עוד דרך להתבונן פנימה, להחליט לאיזה חלק בנו אנחנו רוצות להתחבר כרגע, ולצאת החוצה עם עוד השראה.

תפריט נגישות