סשן ביוטי ואמנות

סשן איפור ושיער אמנותי

בחיפוש אחר רגעים קטנים של אוויר לנשמה בימים אלה,
אני מזמינה את הקהילה שלי להשתתף בפרוייקט יצירה וביוטי.

מי שבא לה להתנתק קצת מהמציאות
מי שאוהבת שמתעסקים לה בפנים ובשיער
מי שסקרנית לראות מה קורה כשהופכים אותה ליצירת אמנות
מי שמוכנה להתמסר ויש לה ראש פתוח.

הנה הדיל:
אתן נותנות לי את הפנים והשיער שלכן לכמה שעות
ובתמורה מקבלות אסקפיזם, ליטוף לנשמה, ותמונות.

חשוב להדגיש

  • זה לא סשן של איפור יופי רגיל כמו לאירוע. אולי יהיה גם משהו כזה על הדרך, אבל זו לא המטרה.
  • זו לא סדנת איפור/שיער. זה תהליך יצירה מרגש ואותנטי שנוגע בחומרים שאתן מביאות מעצמכן ומהחיים שלכן, בשילוב עם האלמנטים הויזואליים שלכן.
 

מי אני (ומה יש לי לתת לך)

נעים להכיר!
אני נתי, אמנית רב תחומית, עם רקע בציור ופיסול, כתיבה ויצירה, ותואר ראשון באמנות והוראה (B.ed המדרשה לאמנות, 2000). אני גם אמא לשלושה בנים וארבע בובות שיער. אוהבת מאוד עיצוב, אסתטיקה, תקשורת בין אישית והדרכות מעולות. למעלה מ-20 שנים מאפרת, מסרקת ומדריכה. לעולם האיפור ועיצוב השיער נכנסתי אי שם בתחילת המאה 🙂 – שנת 2001 ליתר דיוק. לאורך השנים, פגשתי אלפי נשים מכל הגילאים והגוונים, אותן איפרתי, סירקתי והדרכתי.

פיתחתי הדרכות מיוחדות לנשים, לנערות, ולאנשי מקצוע, מתוך גישה של הקשבה לקצב התלמידות, ותרגילים לפי השלבים המותאמים לכל אחת. חידדתי את היכולת שלי להעביר את הידע לפרקטיקה, לפשט את השלבים שאולי נראים פשוטים כשאת מיומנת, אבל יכולים להיות מאוד מורכבים למי שזה חדש לה. ראיתי אינפור פעמים הצלחות, גם אצל מי שממש האמינה ש'אין לה את זה'.

אני מאמינה

אני מאמינה שיש הרבה יופי, אצל כל אחת. שלפעמים היופי הזה מטושטש, דהוי קצת, או נח לרגע מאחורי עומס החיים והעייפות, אבל הוא ישמח מאוד לקפוץ החוצה לביקור.

אני מאמינה שהקסם קורה דווקא בנגיעות הקטנות, בניואנסים העדינים.
אני מאמינה שעיצוב טוב של איפור ושיער פועל בהרמוניה עם הפנים, אינו מסתיר אותנו, אלא מבטא את הפוטנציאל הכי טוב של מי שאנחנו. ההרשאה שלנו לתת ביטוי ליופי שלנו, היא עוד דרך להתבונן פנימה, להחליט לאיזה חלק בנו אנחנו רוצות להתחבר כרגע, ולצאת החוצה עם עוד השראה.

לתיאום הסשן – הירשמי כאן

איפור אמנותי

תפריט נגישות