ייעוץ אישי

מפגש אישי למיפוי תווי הפנים והמלצות לעיצוב האיפור/השיער

פגישת ייעוץ לאיפור ושיער
  • מפגש אישי בסטודיו לאבחון וייעוץ
  • אורך המפגש: 1 שעה
  • מיפוי והמלצות לפי מבנה, פרופורציות, זויות, מרקם העור והשיער.
  • מיועד למי שרוצה לקבל מושג ראשוני לגבי מה מתאים לה, או לחילופין, מי שכבר מתאפרת ורוצה ייעוץ לגבי שדרוג ורענון של מה שהיא רגילה לעשות.

מתי, איפה, כמה?

הייעוץ בסטודיו הוד השרון בתיאום אישי מולך. עלות הייעוץ 380 ₪.
לקראת הייעוץ תקבלי גם שאלון שיאפשר לי להכין את הפגישה בצורה מיטבית עבורך.

מבצעים והטבות

  • לנרשמות לקורס אימון בליווי צמוד – החזר של 50% מעלות הייעוץ.
  • לנשים ונערות מיישובי העוטף או מפוני הדרום / הצפון – המפגש ללא עלות.
ייעוץ איפור ושיער

מי אני (ומה יש לי לתת לך)

נעים להכיר!
אני נתי, אמנית רב תחומית, עם רקע בציור ופיסול, כתיבה ויצירה, ותואר ראשון באמנות והוראה (B.ed המדרשה לאמנות, 2000). אני גם אמא לשלושה בנים וארבע בובות שיער. אוהבת מאוד עיצוב, אסתטיקה, תקשורת בין אישית והדרכות מעולות. למעלה מ-20 שנים מאפרת, מסרקת ומדריכה. לעולם האיפור ועיצוב השיער נכנסתי אי שם בתחילת המאה 🙂 – שנת 2001 ליתר דיוק. לאורך השנים, פגשתי אלפי נשים מכל הגילאים והגוונים, אותן איפרתי, סירקתי והדרכתי.

פיתחתי הדרכות מיוחדות לנשים, לנערות, ולאנשי מקצוע, מתוך גישה של הקשבה לקצב התלמידות, ותרגילים לפי השלבים המותאמים לכל אחת. חידדתי את היכולת שלי להעביר את הידע לפרקטיקה, לפשט את השלבים שאולי נראים פשוטים כשאת מיומנת, אבל יכולים להיות מאוד מורכבים למי שזה חדש לה. ראיתי אינפור פעמים הצלחות, גם אצל מי שממש האמינה ש'אין לה את זה'.

אני מאמינה

אני מאמינה שיש הרבה יופי, אצל כל אחת. שלפעמים היופי הזה מטושטש, דהוי קצת, או נח לרגע מאחורי עומס החיים והעייפות, אבל הוא ישמח מאוד לקפוץ החוצה לביקור.

אני מאמינה שהקסם קורה דווקא בנגיעות הקטנות, בניואנסים העדינים.
אני מאמינה שעיצוב טוב של איפור ושיער פועל בהרמוניה עם הפנים, אינו מסתיר אותנו, אלא מבטא את הפוטנציאל הכי טוב של מי שאנחנו. ההרשאה שלנו לתת ביטוי ליופי שלנו, היא עוד דרך להתבונן פנימה, להחליט לאיזה חלק בנו אנחנו רוצות להתחבר כרגע, ולצאת החוצה עם עוד השראה.

לתיאום ייעוץ – מלאי את הטופס ואחזור אלייך בהקדם!

תפריט נגישות